PARAFIALNA ANKIETA KATECHETYCZNA
Archidiecezja Warmińska
Wybierz parafię:
Babiak: Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza
Babiak: Świętego Augustyna i Świętej Anny
Barciany: Najświętszego Serca Pana Jezusa
Barczewko: Świętego Wawrzyńca
Barczewo: Świętego Andrzeja Apostoła
Barczewo: Świętej Anny
Bartąg: Świętego Jana Ewangelisty i Opatrzności Bożej
Bartąg: Świętego Jacka Odrowąża
Bartołty Wielkie: Świętego Jakuba
Bartoszyce: Świętego Brata Alberta
Bartoszyce: Parafia Świętego Brunona
Bartoszyce: Świętego Jana Chrzciciela
Bartoszyce: Świętego Jana Ewangelisty i Matki Boskiej Częstochowskiej
BAŻYNY: Świętego Jakuba Starszego
Bażyny: św. Mikołaja i św. Rocha
Bezledy: św. Maksymiliana Kolbe
BIENIEWO: Świętego Bartłomieja Apostoła
Bieniewo: Świętej Marii Magdaleny
Biesal: Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Biesowo: Świętego Mikołaja i Świętego Antoniego
Biskupiec Reszelski: Błogosławionej Karoliny Kózkówny
Biskupiec Reszelski: Świętego Jana Chrzciciela
Bisztynek: Świętego Macieja Apostoła i Najdroższej Krwi Pana Jezusa
Blanki: Świętego Michała Archanioła
Błudowo: Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Boguchwały: Świętej Barbary
Braniewo: Parafia wojskowo-cywilna Świętego Wojciecha
Braniewo: Świętej Katarzyny
Braniewo: Świętego Krzyża
Braniewo: Świętego Antoniego
Brąswałd: Świętej Katarzyny
Brzydowo: Trójcy Przenajświętszej
Butryny: Świętego Jakuba
Cerkiewnik: Świętej Katarzyny
Chruściel: Przenajświętszej Trójcy
Chwalęcin: Podwyższenia Krzyża Świętego
Dąbrówno: Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Dębowiec: Najświętszego Serca Pana Jezusa
Długobór: Świętego Jana Ewangelisty
Dobre Miasto: Świętej Faustyny
Dobre Miasto: Najświętszego Zbawiciela i Wszystkich Świętych
Dorotowo: Błogosławionej Doroty z Mątów
Drogosze: Parafia Matki Bożej Ostrobramskiej
Durąg: Świętych Apostołów Piotra i Pawła
Dywity: Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza
Dźwierzuty: Przenajświętszej Trójcy
Ełdyty Wielkie: Świętego Marcina
Faryny: Matki Bożej Królowej Polski
Florczaki: Świętego Antoniego
FRANKNOWO: Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Franknowo: Świętego Stanisława Biskupa Męczennika
Frączki: Świętego Marcina
Frączki: Świętej Marii Magdaleny
Frombork: Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Galiny: Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Gałajny: Męczenników Podlaskich Błogosławionego Wincentego i Towarzyszy
Garbno: Matki Boskiej Królowej Polski
Gardyny: Świętego Michała Archanioła
Gawrzyjałki: Świętego Wojciecha
Gierzwałd: Świętego Jana Chrzciciela
Gietrzwałd: Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Giławy: Świętego Jana Chrzciciela
Glaznoty: Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Głotowo: Najświętszego Zbawiciela
Górowo Iławeckie: Najświętszego Serca Pana Jezusa
Grabowo: Błogosławionej Teresy Ledóchowskiej
Grom: Matki Bożej Królowej Polski
Gronowo: Błogosławionej Reginy Protmann
Gryźliny: Świętego Wawrzyńca
GRZĘDA: Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Grzęda: Świętego Mikołaja
Henrykowo: Świętej Katarzyny
Ignalin: Świętego Jana Ewangelisty
Jedwabno: Świętego Józefa i Matki Boskiej Częstochowskiej
Jeziorany: Parafia Świętego Bartłomieja
Jonkowo: Świętego Jana Chrzciciela
Kajkowo: Świętej Moniki
Kamińsk: Świętego Brata Alberta Chmielowskiego
Kandyty: Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Kanigowo: Podwyższenia Krzyża Świętego
Karolewo: Świętego Stanisława Kostki
Kętrzyn: Świętej Katarzyny
Kętrzyn: Świętego Jerzego
Kętrzyn: Świętego Jacka
Kętrzyn: Świętego Brata Alberta
Kieźliny: Świętej Rozalii
Kiwity: Świętych Apostołów Piotra i Pawła
Klebark Wielki: Znalezienia Krzyża Świętego
Klewki: Świętego Walentego
Klon: Znalezienia Krzyża Świętego
KŁĘBOWO: Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Kłębowo: Świętej Małgorzaty
Kobułty: Świętego Józefa
Kochanówka: Świętej Elżbiety
Kochanówka: Świętego Wawrzyńca
Kolno: Trzech Króli
Korsze: Podwyższenia Krzyża Świętego i Matki Boskiej Miłosierdzia
Kozłowo: Świętych Apostołów Piotra i Pawła
Krekole: Świętego Krzyża
Krosno: Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny i Świętego Józefa
Lamkowo: Świętego Mikołaja
Lechowo: Świętego Jana Chrzciciela
Leginy: Świętej Marii Magdaleny
Lesiny Wielkie: Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Lidzbark Warmiński: Świętych Apostołów Piotra i Pawła
Lidzbark Warmiński: Świętego Andrzeja Boboli
Lidzbark Warmiński: Podwyższenia Krzyża Świętego
Lipowiec: Świętego Walentego
Lipowina: Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
Lubajny: Świętego Benedykta
Lubomino: Świętej Katarzyny
Lutry: Świętej Marii Magdaleny
Lwowiec: Świętych Apostołów Piotra i Pawła
Lwowiec: Matki Bożej Szkaplerznej
Łabędnik: Matki Boskiej Zwycięskiej
Łajsy: Świętego Mikołaja
Łankiejmy: Świętego Jana Chrzciciela
Łęgajny: Świętego Maksymiliana Marii Kolbego
Łukta: Matki Boskiej Częstochowskiej
Łyna: Niepokalanego Serca Maryi Panny
Marwałd: Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Miłakowo: Podwyższenia Krzyża Świętego
Mołtajny: Świętej Anny
Mrągowo: Błogosławionego Honorata Koźmińskiego
Mrągowo: Parafia Matki Bożej Saletyńskiej
Mrągowo: Świętego Wojciecha
Mrągowo: Świętego Rafała Kalinowskiego
Mrągowo: Świętego Ojca Pio
Muszaki: Świętego Wawrzyńca
Nakomiady: Świętego Józefa
Napierki: Świętego Antoniego Padewskiego
Napiwoda: Matki Bożej Królowej Polski
Nawiady: Świętego Józefa
Nidzica: Błogosławionej Bolesławy Lament
Nidzica: Miłosierdzia Bożego
Nidzica: Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny i Świętego Wojciecha
Nowe Kawkowo: Świętego Jana Ewangelisty
Nowy Dwór: Świętego Wojciecha
Olsztyn: Bogurodzicy Dziewicy Matki Kościoła
Olsztyn: Świętej Anny
Olsztyn: Błogosławionej Franciszki Siedliskiej
Olsztyn: Chrystusa Króla
Olsztyn: Parafia Chrystusa Odkupiciela Człowieka
Olsztyn: Matki Boskiej Fatimskiej
Olsztyn: Matki Boskiej Saletyńskiej
Olsztyn: Matki Bożej Różańcowej
Olsztyn: Miłosierdzia Bożego
Olsztyn: Najświętszego Serca Pana Jezusa
Olsztyn: Najświętszej Maryi Panny Ostrobramskiej Matki Miłosierdzia
Olsztyn: Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych
Olsztyn: Współkatedralna Świętego Jakuba
Olsztyn: Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski i Świętych Archaniołów Michała, Rafała i Gabriela
Olsztyn: Parafia Świętego Arnolda
Olsztyn: Parafia Świętego Franciszka z Asyżu
Olsztyn: Świętego Józefa
Olsztyn: Świętego Jana Bosko
Olsztyn: Świętego Maksymiliana Marii Kolbego
Olsztyn: Świętego Wawrzyńca
Olsztyn: Świętego Wojciecha
Olsztyn: Świętego Mateusza
Olsztynek: Błogosławionej Anieli Salawy
Olsztynek: Najświętszego Serca Pana Jezusa
Opaleniec: Opieki Świętego Józefa
Opin: Podwyższenia Krzyża Świętego
Orneta: Świętego Jana Chrzciciela
Orzechowo: Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Orzechowo: Świętego Jana Chrzciciela
Ostróda: Parafia Błogosławionych Hiacynty i Franciszka
Ostróda: Świętej Faustyny
Ostróda: Świętego Ojca Pio
Ostróda: Świętego Marcina
Ostróda: Świętego Franciszka z Asyżu
Ostróda: Świętego Jana Bosko
Ostróda: Świętego Dominika Savio
Ostróda: Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Pasym: Najświętszego Serca Pana Jezusa
Piecki: Matki Bożej Różańcowej
Pieniężno: Świętych Apostołów Piotra i Pawła
Pierzchały: Świętej Małgorzaty
Pieszkowo: Świętej Marii Magdaleny
Pietrzwałd: Świętego Piotra w Okowach
Piotrowiec: Świętego Jana Chrzciciela
Pluty: Świętego Wawrzyńca
Płoskinia: Świętej Katarzyny
Purda Wielka: Świętego Michała Archanioła
Radostowo: Świętej Anny i Świętego Jerzego
Radziejewo: Świętego Antoniego
Ramsowo: Świętego Andrzeja Apostoła i Świętego Rocha
Reszel: Świętych Apostołów Piotra i Pawła
Reszki: Miłosierdzia Bożego
Rodnowo: Matki Boskiej Szkaplerznej
Rogiedle: Świętej Małgorzaty
Rogiedle: Świętego Jana Chrzciciela
Rogóż: Świętej Barbary
Rozdroże: Świętej Jadwigi Królowej
Rozogi: Świętej Marii Magdaleny
Rożynka: Świętego Mateusza
Różnowo: Najświętszej Maryi Panny Różańcowej
RÓŻYNKA: Świętego Jakuba Apostoła
Ruszkowo: Świętego Józefa
Rybno: Świętego Bonifacego Biskupa i Męczennika
Rychnowo: Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Ryn Reszelski: Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Samin: Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy
Sarnowo: Świętego Antoniego
Sątoczno: Chrystusa Króla
Sątopy: Świętego Jana Chrzciciela
Sątopy: Świętego Jodoka
Sępopol: Świętego Michała Archanioła
Sętal: Świętego Mikołaja
SKANDAWA: Świętego Piotra Apostoła
Skandawa: Świętego Wojciecha
Skolity: Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Słupy: Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy
Sokolica: Świętej Anny
Sorkwity: Świętego Brata Alberta
Spychowo: Matki Boskiej Nieustającej Pomocy
Srokowo: Podwyższenia Krzyża Świętego
Stanclewo: Świętego Józefa i Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Stare Jabłonki: Matki Boskiej Królowej Polski
Stawiguda: Świętego Jakuba Apostoła
Stębark: Przenajświętszej Trójcy
Stoczek Klasztorny: Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Szalmia: Świętego Jerzego
Sząbruk: Świętego Mikołaja
Szczepankowo: Świętego Antoniego Padewskiego
Szczytno: Chrystusa Króla
Szczytno: Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Szczytno: Świętego Stanisława Kostki
Szczytno: Świętego Krzyża
Szczytno: Świętego Brata Alberta
Szestno: Parafia Świętego Krzyża
Szkotowo: Świętego Józefa
Szyldak: Świętego Andrzeja Boboli
Szyleny: Świętego Józefa Robotnika
Szymany: Matki Bożej Częstochowskiej
Świątki: Świętych Kosmy i Damiana
Święta Lipka: Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Świętajno: Świętego Andrzeja Boboli
Targowo: Świętego Jana Chrzciciela
Tolkowiec: Parafia Świętego Marcina
Tyrowo: Świętego Wojciecha
Waplewo: Świętego Stanisława Biskupa
Wapnik: Świętego Andrzeja Apostoła
Warpuny: Świętego Antoniego Padewskiego
Węgój: Chrystusa Króla
Wielbark: Świętego Jana Nepomucena
Wielkie Wierzno: Wszystkich Świętych
Wigwałd: Chrystusa Króla
Wilkowo: Najświętszego Serca Pana Jezusa
Winda: Matki Boskiej Nieustającej Pomocy
Wipsowo: Parafia Świętego Jana Vianneya i Narodzenia NMP
Wojciechy: Świętego Andrzeja Boboli
Wozławki: Podwyższenia Krzyża Świętego
Wozławki: Świętego Antoniego Opata
Wójtowo: Najświętszej Maryi Panny Królowej Męczenników
Wrzesina: Świętej Marii Magdaleny
Zagaje: Świętego Maksymiliana Marii Kolbego
Żegoty: Świętego Jana Ewangelisty
Żelazna Góra: Świętej Rodziny
Żydowo: Narodzenia Najświętszej Maryi Panny