„STADION MŁODYCH: włącz pełnię wiary”, 6 października 2018 r. na PGE

Drodzy Katecheci, z serca zapraszamy Was wraz z uczniami na rekolekcje „STADION MŁODYCH: włącz pełnię wiary”, które odbędą się 6 października 2018 r. na PGE Narodowym w Warszawie.
Spotkanie skierowane jest szczególnie do młodych, ale zaproszony jest każdy, kto chce we wspólnocie żywego Kościoła modlić się i wielbić Boga. W planie Msza Święta, Adoracja, konferencje ciekawych mówców, koncerty, i niespodzianki dla uczestników. Ludzie dziś szukają wzorców, dlatego pragniemy przedstawić najlepszy z możliwych wzór do naśladowania – Jezusa Chrystusa!
Papież Franciszek podczas Światowych Dni Młodzieży w Polsce powiedział w Brzegach:
„Czasy w których żyjemy nie potrzebują młodych kanapowych, ale młodych ludzi w butach, najlepiej w butach wyczynowych. Pan, chce dokonać jednego z największych cudów, jakiego możemy doświadczyć: sprawić, aby twoje ręce, moje ręce, nasze ręce przekształciły się w znaki pojednania, komunii, tworzenia. Pragnie On twoich rąk, by nadal budować dzisiejszy świat. Chce go budować z tobą. A co ty na to?  Tak, czy nie? Kiedy Pan nas wzywa, nie myśli o tym, kim jesteśmy, kim byliśmy, co zrobiliśmy lub czego nie zrobiliśmy. Wręcz przeciwnie: w chwili, kiedy nas wzywa, patrzy na wszystko, co moglibyśmy zrobić, na całą miłość, jaką jesteśmy w stanie rozsiewać. On zawsze stawia na przyszłość, na jutro. Jezus kieruje cię ku nowym horyzontom. Nie do muzeum. Dlatego, przyjaciele, Jezus dziś ciebie zaprasza, wzywa cię, byś zostawił swój ślad w życiu, ślad, który naznaczyłby historię, który naznaczyłby twoją historię i historię wielu ludzi”.

Pomóżmy wspólnie młodym zejść z kanapy! Przyjedźcie! Zorganizujcie grupę! Zabierzcie uczniów, rodzinę, przyjaciół, znajomych, sąsiadów – wypełnijmy stadion. Bilety do nabycia przez stronę www.eBilet.pl
Więcej informacji na stronie www.stadionmlodych.eu

Zapraszamy!
Organizatorzy