Ankieta

Komisja Wychowania KEP przygotowała ankietę w nowej wersji elektronicznej. W celu zalogowania należy wejść na stronę https://e-kuria.pl/

Każda parafia ma nadany indywidualny login i hasło. W celu ich otrzymania proboszcz (lub osoba przez niego upoważniona) powinien wysłać e-mail na adres ks.a.bielinowicz@icloud.com
W ankiecie widnieje sformułowanie DIECEZJA jednak podajemy wyłącznie dane dotyczące swojej PARAFII. Na zakończenie w 5 punkcie klikamy „Sprawdź poprawność wprowadzanych danych  i wyślij”. W trakcie wypełniania ankiety dane są zapisywane automatycznie. W związku z tym przed wysłaniem ankiety, można ją edytować w dowolnym czasie, a dane będą zachowane.
Login i hasło, które dziś pozwala jedynie wypełnić ankietę katechetyczną, w niedalekiej przyszłości da parafiom dostęp do innych funkcjonalności w systemie e-kuria. Dlatego proszę zachować dane logowania.
Księża, którzy nie potrafią korzystać z komputera, powinni odebrać ankietę w wersji papierowej w Wydziale Nauki Katolickiej w Olsztynie.
Ankietę katechetyczną należy wypełnić do końca września 2021 roku.
pozdrawiam